Coraz bliżej grudzień…

Wielkimi krokami nadchodzi czas przygotowań do Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia…

W tym roku dzieci z grupy 3 włączyły się do przedświątecznej  akcji wymiany kartek świątecznych z innym przedszkolem z Polski- „Kartki z iskierkami emocji”. Dzieci własnoręcznie przygotowały i ozdobiły kartki, co sprawiło ogrom satysfakcji. Każdy mógł poczuć przedsmak świątecznego  klimatu gwiazdek, prezentów, choinek, śnieżynek i brokaaaaatu, który tak bardzo lubimy!

Nie możemy się już doczekać kartek zwrotnych od grupy „Zajączki” z Publicznego Przedszkola nr 9 w Radomsku!

Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z wrocławskim oddziałem Szlachetnej Paczki i postanowiliśmy  pomóc organizatorom, tworząc kartki z podziękowaniami dla tegorocznych Darczyńców. Chcemy przy okazji pokazać dzieciom wartość niesienia bezinteresownej pomocy, uwrażliwić na krzywdę ludzką , zachęcić do bycia dobrym, pomocnym i empatycznym człowiekiem . 

Dzieci samodzielnie stworzyły piękne kartki dla Darczyńców za ogrom serca i ich  świąteczną pomoc dla najbardziej potrzebujących.

Zachęciliśmy również inne grupy naszego Przedszkola do włączenia się w akcję. Już za kilka dni przekażemy  na ręce wrocławskiej koordynator całą masę szczerych i pięknych własnoręcznie zrobionych Kartek Bożonarodzeniowych od dzieci z grupy: II, III, IV i V 🙂