W dniu Pluszowgo Misia świętowaliśmy razem z przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu.

Pani Marta zabrała nas w przygodę po nim przygotowując zabawy i zagadki, Pani Kasia przeprowadziła ćwiczenia dla naszych przedszkolaków – podobno przekazał je dla nas sam Kubuś Puchatek. Było mnóstwo dobrej zabawy i wiele śmiechu!

Mieliśmy także okazję spróbować miodku – przysmaku Kubusia Puchatka, który sam pluszowym misiem jest. Każda z grup zapoznała się z książkowymi przygodami przyjaciół ze Stumilowego Lasu.

Nasze przedszkolaki przebrały się za swoje ulubione postacie – odwiedziło nas mnóstwo rozbrykanych Tygrysków.

Co to był za dzień! 🙂 

Dziękujemy mamie Ignasia za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku dla dzieci.

Kategorie: Przedszkole

Skip to content

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij