28 maja Nasze Przedszkolaki pojechały na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego „Kruczyna” koło Pęgowa.Dzieci były oczarowane fauną i florą tego miejsca. Podczas wycieczki dzieci wyrabiały z gliny postać konia (indywidualne wytwory dzieci zostaną dostarczone do przedszkola w połowie czerwca) :).

Ponadto  nasze przedszkolaki uczestniczyły w badawczym spacerze po przepięknym lesie wybraną ścieżka edukacyjną. Dzieci słuchały śpiewu ptaków, podziwiały różnorodne gatunki drzew oraz bogatą roślinność, zdobywały wiedzę na temat życia mieszkańców lasu. Podczas wycieczki dzieci uczestniczyły w zabawach i grach ruchowych, pikniku oraz odwiedziły zagrody z wiejskimi zwierzątkami. Dzieci były zachwycone kozami, końmi, świnkami, osiołkami i … przepięknym rudym gospodarzem – kotem.

Kategorie: Archiwum

Skip to content

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij