15 maja w Naszym Przedszkolu obchodziliśmy dzień bicia rekordu czytelniczego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Cała Polska czyta Dzieciom”.Punktualnie o godzinie 9.10 wszystkie nasze przedszkolaki rozpoczęły bicie rekordu czytelniczego. Grupa 1 i 2 wysłuchała fragment książki Marii Kownackiej p.t. „Plastusiowy pamiętnik”. Grupa 3 zapoznała się z książką Romana Pisarskiego    p.t. „O psie, który jeździł koleją”. Grupa 4 poznała przygody Bolka i Lolka w książce p.t. „Poszukiwacze skarbów”, a grupa 5 miała możliwość wysłuchania Baśni Wrocławskich p.t. „Mostek Czarownic” autorstwa Mariusza Urbanka. Bicie rekordu zakończyło się wielkim sukcesem. Czytanie dzieciom trwało od 9.10 do 9.30. Ogółem w akcji udział wzięło 104 dzieci.

Kategorie: Archiwum

Skip to content

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij